KRUKOWIAK na Polagra Premiery 2016

polagra premiery 05Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Polagra Premiery 2016, które odbyły się w Poznaniu. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością, były chwile, gdy na naszym stoisku panował prawdziwy tłok. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i mogliśmy pomóc Państwu w wyborze odpowiedniej maszyny.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nasz opryskiwacz samobieżny Herkules oraz opryskiwacze serii Goliat Plus, choć żadna z prezentowanych maszyn nie była przez odwiedzających targi rolników niezauważona. Co ciekawe jako jedyni zaprezentowaliśmy na tych targach opryskiwacz sadowniczy, co nie umknęło uwadze sadowników, którzy dość licznie odwiedzili poznańskie targi.

Na naszym stoisku mieliśmy zaszczyt gościć Pana Jacka Boguckiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawicieli instytutów naukowych i technicznych, dziennikarzy oraz naszych partnerów biznesowych. Raz jeszcze dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i już teraz zapraszamy na kolejne targi, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę, tzn. na targi AGROTECH Kielce, które odbędą się już w marcu.