Kolejne spotkanie dealerskie za nami

1Jak co roku w Brześciu Kujawskim spotkali się Dealerzy Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych Krukowiak. Spotkanie odbyło się 28 kwietnia br. w restauracji Tawerna w Brześciu Kujawskim.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm dealerskich, najlepsi handlowcy oraz pracownicy odpowiedzialni za kontakty z dealerami. W czasie spotkania podsumowane zostały wyniki sprzedaży za rok ubiegły oraz omówiono bieżące sprawy organizacyjne.

Wręczone zostały także wyróżnienia za wyniki sprzedaży oraz inne osiągnięcia zarówno dla dealerów jak i najlepszych handlowców.

 

 

 

 

  

2Wyróżnienia za dynamikę wzrostu sprzedaży otrzymały firmy: Toral Gostyń, Roltop Cedry Małe, Kunert Poladowo, Chemirol Mogilno oraz Roltex Krasnystaw.

 

 

 

  

 

 

 

 

3

Nagrody za osiągnięcia specjalne otrzymały trzy firmy. Firma Tad-Opal z Sielinka za utożsamianie się marką, Firma Agro Stanek z Posądzy za promocję produktów w Internecie oraz Agrotechnika Cicibór Duży za umacnianie marki w regionie.

 

 

 

 

 

   

 

 

4

W rankingu sprzedaży za ubiegły rok pierwsza trójka firm to Euromasz Lipka, Agrolmet Gniewkowo oraz Korbanek z Tarnowa Podgórnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Tradycją zjazdów stało się także wyróżnianie i nagradzanie najlepszych handlowców firm dealerskich. Wyróżnienia otrzymało siedmiu handlowców: Łukasz Oćwiej (Korbanek Tarnowo Podgórne), Mariusz Cichoń (Euromasz Lipka), Krzysztof Chybciński (Chemirol Mogilno), Grzegorz Karczewski (Roltop Cedry Małe), Andrzej Junkert (Toral Gostyń), Paweł Góra (Agrosieć Chełmno), Karol Przybył (Agroskład Ujazd).

 

 

 

 

 

 

 

6

Nagrodzonych drobnym upominkiem za osiągnięcia handlowe zostało trzech przedstawicieli handlowych: Łukasz Masiakowski (Agrolmet Gniewkowo), Daniel Dziuba (Roltex Krasnystaw) i Paweł Palczyński (Kunert Poladowo).

 

 

 

 

  

 

 

 

7Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a przybyłym na spotkanie gościom dziękujemy za liczny udział i wspaniałą atmosferę podczas rozmów i wspólnej zabawy. Więcej zdjęć ze spotkania nasi dealerzy mogą zobaczyć i pobrać w zakładce Do pobrania po zalogowaniu.

 

Aktualności


Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce 2018


p1250589

W dniach 16‒18.03.2018 r. w Kielcach odbyły się XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AgroTech, na których prezentowaliśmy swoje maszyny....


Czytaj więcej...

Fotorelacja z targów Polagra Premiery 2018


p1240893

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach Polagra Premiery 2018. Zainteresowanie naszymi maszynami było ogromne, a nasze...


Czytaj więcej...

Krukowiak nowym właścicielem POM Ltd Brodnica


krukowiak pomZ przyjemnością informujemy, że od końca czerwca POM Ltd Brodnica został zakupiony przez KFMR Krukowiak, a nowym prezesem POM Brodnica został...


Czytaj więcej...

Artykuł RPT - Sztandarowy opryskiwacz Krukowiaka


sztandarowy opryskiwacz krukowiakaZapraszamy do przeczytania artykułu RPT na temat opryskiwacza Goliat Plus.

Żródło: RPT nr 7-8/2016


Czytaj więcej...

Sadzarka do cebuli dymki - nowy film


film dymka Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu zrealizowanergo dzięki miesięcznikowi RPT. Film dostępny po kliknieciu obrazka lub linku poniżej. 


Czytaj więcej...